V ponuke je 29 nehnuteľností.

Ponúkame na predaj 5 izbový Rodinný dom Bratislava Trnávka v 12 ročnej NOVOSTAVBE + vo dvore starší 2 izbový Rodinný dom.

Cena:
385 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Kultúrna
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:5
Úžitková plocha:216 m2
Plocha pozemku:258 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 406155

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj Novostavbu Rodinného domu Bratislava Trnávka v 12 ročnej NOVOSTAVBE + vo dvore starší 2 izbový Rodinný dom.

Predaj 2 rodinné domy v časti Bratislava - Ružinov, Kultúrna ul. Postavené na pozemku, ktorý je geometrickým plánom rozdelený na dva samostatné domy .

Prvý rodinný dom bol postavený v roku 2007. Rodinný dom má jedno nadzemné podlažie a podkrovie.
Na prízemí je vstupná chodba, hosťovská izba, obývacia izba s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, schody do podkrovia. V podkroví sú 3 izby, chodba, kúpeľňa s vaňou a WC. Rodinný dom je postavený s POROTHERMU a má sedlovú strechu so strešnou krytinou BRAMAC. V celom dome sú plastové okná. Vybavenie kuchyne tvorí kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi - kombinovaný sporák, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. Kúrenie je plynové. RD nie je podpivničený. V podkroví sa nachádza odkladací priestor.

Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Miesto na parkovanie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.
Úžitková plocha tohto domu je 140 m2, zastavaná plocha je 70 m2, plocha pozemku je 152 m2.
Výhody: slnečný, tiché prostredie.

Druhý rodinný dom: na dvore sa nachádza samostatný dvojizbový starší rodinný dom so samostatnými inžinierskymi sieťami a samostatnými meračmi spotreby a samostatným vstupom y opačnej strany pozemku.

Tento tehlový RD je v pôvodnom stave, so sedlovou strechou, drevenými oknami (pôvodnými) a kúpeľňou so sprchovým kútom. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia + garáž, o ktorú je možné rozšíriť rodinný dom. Pod strechou sa nachádza odkladací priestor so zníženým stropom.

Zastavaná plocha tohto domu je 76 m2. Plocha pozemku je 106 m2.
Výhody: tiché prostredie.

Možnosť využitia ako dvojgeneračný dom alebo ako dva samostatné pozemky prípadne aj ako dvoj garáž + dielňa.

Cena: 385 000 €

Maklér:

makler
Vaculová Dagmar
0903461817, 0948008910
rkprivat-ZVNC-rkprivat.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.